Podnośniki Gołębiowscy Sp. z o.o. Ul. Składowa 7, +48 576 473 737
Strona główna > O firmie

O firmie

 

Historia 

Podnośniki Gołębiowscy Sp. z o.o. to firma z siedzibą przy ul. Składowej 7, 62-240 Trzemeszno. Od 7 lat jesteśmy zaangażowani w branży wynajmu, sprzedaży oraz konserwacji maszyn budowlanych i rolniczych. W krótkim czasie udało nam się rozwinąć, zdobywając zaufanie klientów i budując solidną markę.

 

 

Obszar Naszej Działalności 

Oferujemy kompleksowe usługi wynajmu, sprzedaży oraz konserwacji różnych rodzajów podnośników w tym nożycowych, przegubowo-teleskopowych, wózków widłowych oraz ładowarek. Nasza szeroka gama maszyn umożliwia dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. 

Bogata Oferta 

Wynajem/sprzedaż Podnośników i ładowarek 

  • Podnośniki nożycowe o wysokościach od 6m do 14m 

  • Podnośniki przegubowo-teleskopowe o wysokościach od 12m do 28m 

  • Wózki widłowe o udźwigu do 2500kg z TRIPLEXAMI do wysokości 6.00m 

  • Ładowarki sztywne/obrotowe 

Konserwacje i Szkolenia UDT 

  • Kompleksowe szkolenia dla operatorów maszyn 

  • Usługi konserwacji urządzeń transportu bliskiego, w tym dźwigów, podestów, wózków jezdniowych podnośnikowych, żurawi i innych 

Transport 

  • Posiadamy przyczepy, lawety oraz samochód ciężarowy do wagi 5000kg, które możesz wynająć

Serwis i Regeneracja  

  • Wykonujemy naprawy wózków, ładowarek, podnośników i innych urządzeń. Dodatkowo specjalizujemy się w regeneracji siłowników. 

Sprzedaż Części 

  • Posiadamy szeroki asortyment oryginalnych części do maszyn rolniczych, budowlanych oraz różnego rodzaju urządzeń transportu bliskiego. 

Wysoka Jakość Usług 

Priorytetem w naszej pracy jest zapewnienie najwyższej jakości usług oraz dbałość o bezpieczeństwo pracy. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od A do Z.

NOWOŚĆ! 

Autoryzowany Dealer DIECI i Obsługa Posprzedażowa 

Jako autoryzowany dealer marki DIECI Polska, oferujemy dostęp do wysokiej jakości sprzętu oraz fachowego wsparcia serwisowego dla naszych klientów. 

Nasz zespół zapewnia kompleksową obsługę dla klientów korzystających z maszyn DIECI. Posiadamy dostęp do bazy części, oferując szybką wysyłkę nawet w ciągu 24 godzin. Dodatkowo, wszystkie podstawowe części są dostępne w magazynie w Warszawie, gwarantując kompleksowe wsparcie dla użytkowników maszyn tej marki. 

Ładowarki - Więcej niż nasza nazwa wskazuje 

Jesteśmy firmą, która oferuje znacznie więcej niż tylko podnośniki. Nasza oferta sprzedaży i wynajmu obejmuje szeroki wybór ładowarek budowlanych i rolniczych, spełniających różnorodne potrzeby naszych klientów, a w naszym arsenale znajdują się marki takie jak m.in. Manitou, Merlo i DIECI. Warto podkreślić, że jako autoryzowany dealer marki DIECI, posiadamy również autoryzację na serwis. Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech, aby zagwarantować najwyższą jakość obsługi. 

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, a każdy z nich posiada uprawnienia UDT jako operator maszyn. Dzięki temu możemy oferować usługi wynajmu maszyn wraz z doświadczonymi operatorami, co jest rzadko spotykane, a jednocześnie bardzo poszukiwane przez klientów.  

Usługi Serwisowe i Regeneracja 

Jesteśmy znani z profesjonalnego podejścia do serwisu. Nieustannie się rozwijamy, biorąc udział w szkoleniach oraz wyjazdach branżowych. Posiadamy wysoko wyposażone pojazdy, co pozwala nam na świadczenie usług serwisowych na miejscu u klienta. Nasze usługi serwisowe obejmują naprawę wózków, ładowarek, podnośników, a także regenerację siłowników. 

Sprzedaż Części 

Posiadamy bogato zaopatrzony magazyn części, obejmujący maszyny rolnicze i budowlane wszystkich marek. Nasza współpraca z zagranicznymi partnerami umożliwia nam zamówienie dostępnej części, którą najpóźniej do godziny 17, następnego dnia mamy u siebie w biurze, transportem lotniczym. 

 

 

 

Nie bez powodu wspominaliśmy, że świadczymy usługi od A do Z! Szukasz maszyny do zakupu, wynajmu, czy może potrzebujesz jej wraz z doświadczonym operatorem? A może interesują Cię nasze usługi serwisowe lub szkolenia w zakresie zdobywania uprawnień? Wszystko to znajdziesz właśnie tutaj! 

Skontaktuj się z Nami 

Jesteśmy gotowi pomóc i doradzić w wyborze najlepszych rozwiązań z zakresu wynajmu, sprzedaży oraz konserwacji podnośników, wózków i ładowarek. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać naszą ofertę i skorzystać z naszych usług! 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc! 

Oferta
linia Wynajem


Zobacz więcej
linia Konserwacja


Zobacz więcej
linia Szkolenia


Zobacz więcej
linia Sprzedaż


Zobacz więcej